
Подушка 50х70 мікрофібра CASSIA GRANDIS. Подушки для сну. Подушки 50х70 гіпоалергенні. Якісні подушки.
870 ₴
609 ₴
- Готово до відправки
- Код: 211616-3
Подушка 50х70 мікрофібра CASSIA GRANDIS. Подушки для сну. Подушки 50х70 гіпоалергенні. Якісні подушки.
БЕЗПЕЧНО І ЕКОЛОГІЧНО.
Склад: тканина - мікрофібра;
наповнювач – силіконізоване волокно.
Подібний тандем наділяє виріб рядом позитивних якостей, серед яких на першому місці – гіпоалергенність.
НАПОВНЮВАЧ.
Усередині подушки з мікрофібри знаходиться поліефірне волокно, скручене в кульки Huvis.
Такий наповнювач дуже пружний, добре тримає форму і абсолютно нешкідливий для вашого здоров'я.
ПОВІТРОПРОНИКНІСТЬ.
Спеціальний склад забезпечує природну вентиляцію, так що виріб абсолютно не парить.
КОМФОРТНІСТЬ ДЛЯ СНУ.
Достоїнств у подушки достатньо: м'якість, приємні тактильні відчуття, гігроскопічність та теплопровідність, що дозволяє забезпечити повноцінний і приємний сон.
ПОДИВІТЬСЯ Й ІНШІ ПОДУШКИ. ТИСНІТЬ СЮДИ.
НАШ САЙТ SHIC.COM.UA
Телефонуйте або пишіть прямо зараз поки подушка є в наявності.
Тел. і Viber: +380683629099
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DOTINEM |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Наповнювач | Силіконізованне волокно |
| Наволочка | Немає |
| Колір | Бежевий |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 50 см |
| Висота подушки | 20 см |
| Вага | 850 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подушки | Подушка 50х70 мікрофібра CASSIA GRANDIS. Подушки для сну. Подушки 50х70 гіпоалергенні. Якісні подушки. |
- Ціна: 609 ₴





