
Матрац ватяний 120х190 двоспальний. Матрац ватяний Економ. Ватний матрац. Матраци ватні 120*190. Матрас економ. Матраси ватні.
899 ₴
- Немає в наявності
- Код: 210127
Матрац ватяний 120х190 двоспальний. Матрац ватяний Економ. Ватний матрац. Матраци ватні 120*190. Матрас економ. Матраси ватні.
ІНШІ РОЗМІРИ І МАТРАСИ. ТИСНІТЬ СЮДИ
Ватний матрас «Економ» – це доступне, але ефективне рішення для комфортного відпочинку. Вони практичні, довговічні, володіють високими експлуатаційними властивостями і воздухопроводністю. А завдяки легкості зможуть скласти компанію в подорожі.
Пропікований чохол ватного матраца «Економ» виготовлений з полікотону щільністю 55г/м2, наповнювач – регенероване волокно з тюфячної вати без вмісту токсичних речовин. Гармонійне поєднання матеріалів забезпечує природну м'якість для відпочинку.
ВІДПРАВЛЯЄМО ТІЛЬКИ НОВОЮ ПОШТОЮ!!!
Телефонуйте або пишіть прямо зараз поки матраси є в наявності.
Тел. і Viber: +380683629099
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DOTINEM |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 120х190 |
| Висота | 7 см |
| Кількість пружин в пружинному блоці на 1 кв. м. | 0 шт. |
| Наповнення матраца | тюфячна вата |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Ні |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 100 кг |
| Допустима різниця у вазі | 50 кг |
| Стан | Нове |
| Матрац ватяний | Матрац ватяний 120х190 двоспальний. Матрац ватяний Економ. Ватний матрац. Матраци ватні 120*190. Матрац економ. |
| Об'ємна вага матраца | 27 кг |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | м'який |
| Сторона матраца 2 | м'який |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | полікотон |
| Сторона чохла 2 | полікотон |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 120 см |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Ні |
| Аератори | Ні |
| Ручки для перенесення | Ні |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Ні |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Кількість пружин на спальне місце | 0 шт. |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Водонепроникний чохол | Ні |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Ні |
| Вогнезахисне покриття чохла | Ні |
| Антистатичні властивості матраца | Ні |
| Антибактеріальне просочення чохла | Ні |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Ні |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Вага матраца | 12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 120х190 см |
| Тип чохла | полікотон 55г/м2 |
- Ціна: 899 ₴


