
Ватний матрас 90х190 тік односпальний. Матрац ватяний. Ватні матраси. Матрас ватяний. Матраси ватяні. Ватний матрац. Матраси ватні
1 428 ₴
999,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 211087
Ватний матрас 90х190 тік односпальний. Матрац ватяний. Ватні матраси. Матрас ватяний. Матраси ватяні. Ватний матрац. Матраси ватні
ІНШІ РОЗМІРИ І МАТРАСИ. ТИСНІТЬ СЮДИ.
Ватний матрац «Тік» – це комфортні умови для відпочинку при мінімальних витратах. Завдяки поєднанню натуральних матеріалів, екологічності і високим експлуатаційним якостям він дасть фору багатьом матраців на ринку. Серед основних переваг варто виділити високу повітропроникність, теплопровідність і легкість у догляді.
Матрац ватяний «Тік» виготовлений з регенерованого волокна (тюфячная вата), фукнциональные властивості якого не поступаються натуральному бавовні. Збільшити строк служби і підвищити практичність моделі дозволяє щільний чохол з 100% бавовни пропікований по всій поверхні.
Після отримання матрац може бути трохи менше своїх вихідних розмірів, у зв'язку з тим, що він знаходився кілька днів у скрученому та стисненому стані. Виріб повертає свій заявлений розмір після 3-5 днів експлуатації.
ВІДПРАВЛЯЄМО ТІЛЬКИ НОВОЮ ПОШТОЮ З ПЕРЕДОПЛАТОЮ 200 ГРН!!!
Телефонуйте або пишіть прямо зараз поки матраци є в наявності.
Тел. і Viber: +380683629099
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DOTINEM |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 90х190 |
| Висота | 7 см |
| Кількість пружин в пружинному блоці на 1 кв. м. | 0 шт. |
| Наповнення матраца | тюфячна вата |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Ні |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 100 кг |
| Допустима різниця у вазі | 50 кг |
| Спальний розмір | Односпальний |
| Стан | Нове |
| Матрац ватяний | Ватний матрац Твк 90*190 односпальний. Матрац ватяний. Ватні матраци. Матрац ватяний. Матраци ватяні. |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | м'який |
| Сторона матраца 2 | м'який |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | тік |
| Сторона чохла 2 | бавовна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 90 см |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Ні |
| Аератори | Ні |
| Ручки для перенесення | Ні |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Ні |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Кількість пружин на спальне місце | 0 шт. |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Водонепроникний чохол | Ні |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Ні |
| Вогнезахисне покриття чохла | Ні |
| Антистатичні властивості матраца | Ні |
| Антибактеріальне просочення чохла | Ні |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Ні |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Вага матраца | 9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 90х190см |
| Тип чохла | Твк |
- Ціна: 999,60 ₴




