
Ватний матрац стандарт 70х190. Матрац ватяний односпальний. Матраци ватяні. Ватні матраци. Матрац ватяний.
999 ₴
699,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 210590
Ватний матрац стандарт 70х190. Матрац ватяний односпальний. Матраци ватяні. Ватні матраци. Матрац ватяний.
ІНШІ РОЗМІРИ І МАТРАСИ. ТИСНІТЬ СЮДИ.
Ватні матраци "Стандарт" не мають аналогів на ринку текстильної продукції. Доступна ціна, високі експлуатаційні властивості, практичність, екологічність та можливість термообробки – основні переваги цього товару.
Як наповнювач використана матрацева вата, чохол – із щільного полікоттону 75г/м2. Виріб зручний у транспортуванні, упакований у щільний пакет.
Після отримання матрац може бути трохи менше своїх вихідних розмірів, у зв'язку з тим, що він знаходився кілька днів у скрученому та стисненому стані. Виріб повертає свій заявлений розмір після 3-5 днів експлуатації.
ВІДПРАВЛЯЄМО ТІЛЬКИ НОВОЮ ПОШТОЮ З ПЕРЕДОПЛАТОЮ 200 ГРН!!!
Телефонуйте або пишіть прямо зараз поки матраци є в наявності.
Тел. і Viber: +380683629099
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DOTINEM |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 70х190 |
| Висота | 7 см |
| Кількість пружин в пружинному блоці на 1 кв. м. | 0 шт. |
| Наповнення матраца | тюфячна вата |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Ні |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 100 кг |
| Допустима різниця у вазі | 50 кг |
| Стан | Нове |
| Матрац ватяний | Ватний матрац стандарт 70х190. Матрац ватяний односпальний. Матраци ватяні. Ватні матраци. Матрац ватяний. |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | м'який |
| Сторона матраца 2 | м'який |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | полікотон |
| Сторона чохла 2 | полікотон |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 70 см |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Ні |
| Аератори | Ні |
| Ручки для перенесення | Ні |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Ні |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Кількість пружин на спальне місце | 0 шт. |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Водонепроникний чохол | Ні |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Ні |
| Вогнезахисне покриття чохла | Ні |
| Антистатичні властивості матраца | Ні |
| Антибактеріальне просочення чохла | Ні |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Ні |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Вага матраца | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 70х190 см |
| Тип чохла | полікотон 75г/м2 |
- Ціна: 699,30 ₴


