
Комплект постільної білизни ТЕП євро. Постіль євро бавовна. Постільна білизна із натуральної тканини.
2 570 ₴
1 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24155
Комплект постільної білизни ТЕП євро. Постіль євро бавовна. Постільна білизна із натуральної тканини.

БЕЗПЕЧНО І ЕКОЛОГІЧНО.
Комплект постільної білизни ТЕП виготовлений із натуральної бавовняної тканини – ранфорс. Ця тканина має терморегулюючі властивості, добре пропускає повітря і вбирає зайву вологу. Не викликає алергії – тому можуть користуватися всі.

ЗРУЧНО І ПРАКТИЧНО.
Висока щільність матеріалу забезпечує комплектам постільної білизни довговічність і здатність витримувати численні прання. Білизна при цьому продовжує залишатися яскравою і привабливою, оскільки не линяє, не скочується і не сідає.

КОМФОРТНІСТЬ ДЛЯ СНУ.
Постільна білизна досить м'яка і створює комфортні тактильні відчуття, що дозволяє забезпечити повноцінний і приємний сон.
Телефонуйте або пишіть прямо зараз поки комплект є в наявності.
Тел. та Viber: +380683629099
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕП |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Щільність | 115 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сировини | Натуральне |
| Призначення | Для ліжка |
| Тип | Комплект білизни |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 215 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Рекомендації по догляду | Прати в режимі «Бавовна» при 40 °С. Перед пранням виверніть підодіяльник і наволочки на виворіт. Прасувати при середній температурі до 150 °С. Сушити при низькій температурі. Не відбілювати. |
| Комплекти постільної білизни | Комплект постільної білизни ТЕП євро. Постіль євробавовна. Постільна білизна з натуральної тканини. |
- Ціна: 1 799 ₴






