
Наматрацник водонепроникний 160х200 см з кутовими гумками. Наматрацник Бамбук для матраців висотою до 30 см.
1 242 ₴
869,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00669
Наматрацник водонепроникний 160х200 см з кутовими гумками. Наматрацник Бамбук для матраців висотою до 30 см.

БЕЗПЕЧНО І ЕКОЛОГІЧНО.
Тканина: ламінована махрова тканина, 40% бамбук, 60% полієстер.
Не викликає алергії - тому користуватися можуть усі.

КОМФОРТНІСТЬ ДЛЯ СНУ.
Спеціальний склад забезпечує природну вентиляцію, так що виріб абсолютно не парить.
Надійно фіксується на матраці за допомогою кутових гумок - не утворює складки під час сну.

ЗАХИСТ І ЗБЕРЕЖЕННЯ:
-захист від пилових кліщів;
-підтримання виду "нового матраца";
-легко і якісно очищати наматрацник від забруднень;
-можна прати в пральній машині.
Телефонуйте або пишіть прямо зараз поки наматрацник є в наявності.
Тел. і Viber: +380683629099
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕП |
| Тип | Наматрацник |
| Особливість виробу | Захисний |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Розмір | 160x200 |
| Ступінь жорсткості | М'який |
| Тип кріплення до матрацу | чотири гумки по кутах |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Висота борту | 0 см |
| Стан | Нове |
| Наматрацники на гумці | Наматрацник водонепроникний 160х200 см на гумках. Наматрацник Бамбук для матраців заввишки до 30 см |
| Матеріал чохла | |
| Сторона чохла 1 | Бамбукове волокно, махрова тканина |
| Сторона чохла 2 | поліестер |
| Додаткові характеристики | |
| Антистатичні властивості наматрацника | Ні |
| Антибактеріальне просочення чохла | Ні |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Ні |
| Вогнезахисне покриття чохла | Ні |
| Розміри наматрацника | |
| Довжина наматрацника | 200 см |
| Ширина наматрацника | 160 см |
- Ціна: 869,40 ₴





