
Покривало. Плед 160х220 см. Плед мікрофібра. Плед велсофт. Покривало на ліжко. Покривала мікрофібра. Пледик.
1 000 ₴
750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 137
Покривало. Плед 160х220 см. Плед мікрофібра. Плед велсофт. Покривало на ліжко. Покривала мікрофібра. Пледик.
ПОДИВІТЬСЯ ІНШІ ЗАБАРВЛЕННЯ. ТИСНІТЬ СЮДИ.
М'які, пухнасті пледи велсофт не дратують шкіру, гіпоалергенні, зберігають тепло, легко піддаються машинному пранню, швидко сохнуть і не розтягуються, і не дають усадку. Незважаючи на наявну ворсистість, поверхня пледа не схильна до виникнення катишок.
Велсофт - м'яке трикотажне полотно, має двосторонній ворс. Для його виробництва використовують тонку нитку поліестеру. Завдяки чому в тканині вдало поєднуються легкість і міцність, м'якість і стійкість до зношування.
Надзвичайно ніжні і м'які пледи подарують вам тепло і затишок!
Телефонуйте або пишіть прямо зараз поки плед є в наявності.
Тел. та Viber +38068-362-90-99
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAG |
| Матеріал | Велсофт |
| Ширина | 160 см |
| Довжина | 220 см |
| Колір | Різні кольори |
| Щільність | 320 г/м2 |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Полуторний |
| Склад матеріалу | |
| Поліестер | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Покривало |
| Тип по складу | Штучний |
| Тип тканини | Мікрофібра |
| Бахрома | Немає |
| Плед | Покривало. Плед 160х220 див Плед мікрофібра. Плед велсофт. Покривало на ліжко. Покривала мікрофібра. Пледик. |
| Машинне прання | True |
| Тематика декору, малюнка | Космос, планети |
| Ширина покривала | 160 см |
| Довжина покривала | 220 см |
- Ціна: 750 ₴



