
Постільна білизна Вілюта (Viluta) ранфорс двійка. Постіль Вілюта двійка. Комплекти постільної білизни 2.
1 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: 25370
Постільна білизна Вілюта (Viluta) ранфорс двійка. Постіль Вілюта двійка. Комплекти постільної білизни 2.

БЕЗПЕЧНО І ЕКОЛОГІЧНО.
Постільна білизна з натуральної тканини, що складається з 100% бавовни. Така тканина прекрасно пропускає повітря, тому багато хто називає її "дихаючою". Не викликає алергію.

ЗРУЧНО І ПРАКТИЧНО.
Висока щільність матеріалу забезпечує комплектами постільної білизни довговічність і здатність витримувати численні прання. Білизна при цьому продовжує залишатися яскравою і привабливою, оскільки не линяє, не скочується і не сідає.

КОМФОРТНІСТЬ ДЛЯ СНУ.
Постільна білизна Viluta досить м'яка і створює комфортні тактильні відчуття, що дозволяє забезпечити повноцінний і приємний сон.
Телефонуйте або пишіть прямо зараз поки комплект є в наявності.
Тел. та Viber: +380683629099
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viluta |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Щільність | 125 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сировини | Натуральне |
| Призначення | Для ліжка |
| Тип | Комплект білизни |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 175 см |
| Довжина підковдри | 210 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Рекомендації по догляду | Прати в режимі «Бавовна» при 40 °С. Перед пранням виверніть підодіяльник і наволочки на виворіт. Прасувати при середній температурі до 150 °С. Сушити при низькій температурі. Не відбілювати. |
| Комплектація | Підковдра: 175*210-1 шт. Простирадло: 200*220-1 шт. Наволочки: 70*70-2 шт. |
| Комплекти постільної білизни | Постільна білизна Вілюта (Viluta) ранфорс двошка. Постіль Вілюта двошка. Комплекти постільної білизни 2. |
- Ціна: 1 800 ₴









