
Постільна білизна Вілюта (Viluta) сатин у ліжечко 411. Комплекти постільної білизни. Постіль сатин дитяча.
585 ₴
- Немає в наявності
- Код: 411
+380 (68) 362-90-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Постільна білизна Вілюта (Viluta) сатин у ліжечко 411. Комплекти постільної білизни. Постіль сатин дитяча.

БЕЗПЕЧНО І ЕКОЛОГІЧНО.
Постільна білизна з натуральної тканини, що складається зі 100% бавовни. Така тканина прекрасно пропускає повітря, тому багато хто називає її повітропроникною. Не викликає алергію.

ЗРУЧНО І ПРАКТИЧНО.
Висока щільність матеріалу забезпечує комплектам постільної білизни довговічність і здатність витримувати численні прання. Білизна водночас продовжує залишатися все таким само яскравим і привабливим, оскільки не линяє, не скочується й не зсідається.

Комфортність для сну.
Немовлята особливо потребують повноцінного відпочинку. Основним складником такого відпочинку є повноцінний спокійний сон. Постільна білизна Viluta для немовлят досить м'яке і створює комфортні тактильні відчуття, що дає змогу забезпечити повноцінний і приємний сон.

Телефонуйте або пишіть прямо зараз, поки комплект є в наявності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viluta |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип тканини | Сатин |
| Тип сировини | Натуральне |
| Щільність | 130 ніт/см2 |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Стан | Нове |
| Рекомендації по догляду | Прати в режимі «Бавовна» при 40 °С. Перед пранням виверніть підодіяльник і наволочки на виворіт. Прасувати при середній температурі до 150 °С. Сушити при низькій температурі. Не відбілювати. |
| Комплекти постільної білизни | Постільна білизна Вилюта (Viluta) сатин в ліжечко 411. Комплекти постільної білизни. Постіль сатин дитяча. |
| Дитяче постільна білизна | Постіль Вилюта в ліжечко дитяче |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 60 см |
| Довжина простирадла | 120 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 105 см |
| Довжина підковдри | 145 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585 ₴



