
Подушка 50х70 бамбук SAGANO. Подушки для сну. Подушки 50х70 мікрофібра. Якісні подушки 50х70 євро.
899 ₴
629,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 215464-2
Подушка 50х70 бамбук SAGANO. Подушки для сну. Подушки 50х70 мікрофібра. Якісні подушки 50х70 євро.

Склад: тканина - мікрофібра;
наповнювач - бамбукове волокно.
Подібний тандем наділяє виріб рядом позитивних якостей, серед яких на першому місці – гіпоалергенність.

Екзотичний наповнювач подушки – бамбукове волокно – заслуговує окремої уваги. Крім максимальної натуральності і екологічності, бамбук відомий антибактеріальними якостями. Чим це корисно звичайному користувачеві? Тим, що ймовірність появи всередині бамбуковій подушки бактерій і мікроорганізмів, дорівнює нулю.

Чохол з інноваційної тканини дуже м'який, приємний для тіла та обличчя. Він добре пропускає повітря, швидко абсорбує вологу, при цьому сама подушка залишається сухою та комфортною.

Достоїнств у подушки достатньо: м'якість, приємні тактильні відчуття, гігроскопічність та теплопровідність, що дозволяє забезпечити повноцінний і приємний сон.
Телефонуйте або пишіть прямо зараз поки подушка є в наявності.
Тел. і Viber: +380683629099
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DOTINEM |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Матеріал напірника/чохла | мікрофібра |
| Наповнювач | Бамбукове волокно |
| Наволочка | Немає |
| Колір | Зелений |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 50 см |
| Висота подушки | 20 см |
| Вага | 700 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подушки | Подушка 50х70 бамбук SAGANO. Подушки для сну. Подушки 50х70 мікрофібра. Якісні подушки 50х70 євро. |
- Ціна: 629,30 ₴



