
Наматрацник-чохол 90х190х24 стьобаний на блискавці TWINTEX (Твинтекс). Чохол на матрац. Наматрацники 90х190 сатин.
1 642 ₴
1 149,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 215383
Наматрацник-чохол 90х190х24 стьобаний на блискавці TWINTEX (Твинтекс). Чохол на матрац. Наматрацники 90х190 сатин.

БЕЗПЕЧНО І ЕКОЛОГІЧНО.
Склад: шар зверху і знизу - сатин з простіжкою;
наповнювач – силіконізоване волокно.
Подібний тандем наділяє виріб рядом позитивних якостей, серед яких на першому місці – гіпоалергенність.

КОМФОРТНІСТЬ ДЛЯ СНУ.
Спеціальний склад забезпечує природну вентиляцію, так що виріб абсолютно не парить.

ЗАХИСТ І ЗБЕРЕЖЕННЯ:
-покриває матрац з усіх сторін;
-захист від пилових кліщів;
-підтримання виду "нового матраца";
-легко і якісно очищати, піддається машинному делікатному пранню.
Телефонуйте або пишіть прямо зараз поки наматрацник-чохол є в наявності.
Тел. і Viber: +380683629099
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DOTINEM |
| Тип | Наматрацник |
| Особливість виробу | Захисний |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Розмір | 90x190 |
| Наповнення виробу | антиалергенне силіконізованє волокно |
| Ступінь жорсткості | М'який |
| Тип кріплення до матрацу | замок-блискавка |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Наматрацник-чохол | Наматрацник-чохол 90х190х24 стьобаний на блискавці TWINTEX (Твинтекс). Чохол на матрац. Наматрацники 90х190 сатин. |
| Висота наматрацника | 24 см |
| Матеріал чохла | |
| Сторона чохла 1 | бавовна |
| Сторона чохла 2 | бавовна |
| Додаткові характеристики | |
| Антистатичні властивості наматрацника | Ні |
| Антибактеріальне просочення чохла | Ні |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Ні |
| Вогнезахисне покриття чохла | Ні |
| Розміри наматрацника | |
| Довжина наматрацника | 190 см |
| Ширина наматрацника | 90 см |
- Ціна: 1 149,40 ₴





