
Матрац ватяний 80х190. Матрац ватяний Економ. Ватний матрац односпальний. Матраци ватяні. Ватні матраци 80х190. Матрас ватний.
656 ₴
- Немає в наявності
- Код: 210126
Матрац ватяний 80х190. Матрац ватяний Економ. Ватний матрац односпальний. Матраци ватяні. Ватні матраци 80х190. Матрас ватний.
ІНШІ РОЗМІРИ І МАТРАСИ. ТИСНІТЬ СЮДИ
Ватний матрац «Економ» – це доступне, але ефективне рішення для комфортного відпочинку. Вони практичні, довговічні, мають високі експлуатаційні властивості та повітропровідність. А завдяки легкості зможуть скласти компанію у подорожі.
Пропікований чохол ватного матраца «Економ» виготовлений із полікоттону щільністю 55г/м2, наповнювач – регенероване волокно з матрацевої вати без вмісту токсичних речовин. Гармонійне поєднання матеріалів забезпечує природну м'якість для відпочинку.
ВІДПРАВЛЯЄМО ТІЛЬКИ НОВОЮ ПОШТОЮ!!!
Телефонуйте або пишіть прямо зараз поки матраци є в наявності.
Тел. і Viber: +380683629099
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DOTINEM |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 80х190 |
| Висота | 7 см |
| Кількість зон жорсткості матраца | 0 |
| Кількість пружин в пружинному блоці на 1 кв. м. | 0 шт. |
| Наповнення матраца | тюфячна вата |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Ні |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 100 кг |
| Допустима різниця у вазі | 50 кг |
| Стан | Нове |
| Матрац ватяний | Матрац ватяний 80х190. Матрац ватяний Економ. Ватний матрац односпальний. Матраци ватяні. Ватні матраци 80х190. |
| Об'ємна вага матраца | 18 кг |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | м'який |
| Сторона матраца 2 | м'який |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | полікотон |
| Сторона чохла 2 | полікотон |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 80 см |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Ні |
| Аератори | Ні |
| Ручки для перенесення | Ні |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Ні |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Кількість пружин на спальне місце | 0 шт. |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Водонепроникний чохол | Ні |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Ні |
| Вогнезахисне покриття чохла | Ні |
| Антистатичні властивості матраца | Ні |
| Антибактеріальне просочення чохла | Ні |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Ні |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Вага матраца | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 80х190 см |
| Тип чохла | полікотон 55г/м2 |
- Ціна: 656 ₴


