
Ватний матрац 120х190 Тік бавовняна вата. Матрац ватяний. Матраци ватяні. Ватні матраци бавовна. Матрац ватяний. Матраси ватні.
2 185 ₴
- Немає в наявності
- Код: 212490
Ватний матрац 120х190 Тік бавовняна вата. Матрац ватяний. Матраци ватяні. Ватні матраци бавовна. Матрац ватяний. Матраси ватні.
ІНШІ РОЗМІРИ І МАТРАСИ. ТИСНІТЬ СЮДИ.
ВІДПРАВЛЯЄМО ТІЛЬКИ НОВОЮ ПОШТОЮ!!!
Щоб завжди бути у формі, прокидатися повним сил слід особливо ретельно підходити до вибору постільних речей. Підбирати екологічно чисті вироби з натуральних складових, таких як ватний матрац тік.
При виробництві ватяних матраців фабрика домашнього текстилю і нетканих матеріалів використовує натуральну вату з 100% бавовни (бавовна-сирець). Це м'яке натуральне волокно відрізняється високими антистатичними і гігроскопічними властивостями. Здоровий тривалий сон на матраці з бавовняної вати гарантований.
Сьогодні можна виділити ряд позитивних властивостей з ватного матрацу з бавовняного наповнювача:
- Екологічність і безпека
- Гіпоалергенність
- Висока теплопровідність і повітропроникність
- Займають мало місця
- Високі експлуатаційні властивості
- Доступна вартість
Матрац натуральна вата користується популярністю, як більш економічно вигідний варіант порівняно з ортопедичним. Вата для його наповнення ретельно сортується, а чохол прошивається по всьому периметру. Матрац тік якісно наповнений, пропікований, а тому не збивається і прослужить багато років.
Хороший матрац ватяний тік – це не тільки гарантія гарного самопочуття, але і здоров'я.
Телефонуйте або пишіть прямо зараз поки матраци є в наявності.
Тел. і Viber: +380683629099
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DOTINEM |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 120х190 |
| Висота | 7 см |
| Наповнення матраца | бавовняна вата |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Ні |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 100 кг |
| Допустима різниця у вазі | 50 кг |
| Стан | Нове |
| Матрац ватяний | Ватний матрац 120х190 Твк бавовняна вата. Матрац ватяний. Матраци ватяні. Ватні матраци бавовна. Матрац ватяний |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | м'який |
| Сторона матраца 2 | м'який |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | тік |
| Сторона чохла 2 | бавовна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 120 см |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Ні |
| Аератори | Ні |
| Ручки для перенесення | Ні |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Ні |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Водонепроникний чохол | Ні |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Ні |
| Вогнезахисне покриття чохла | Ні |
| Антистатичні властивості матраца | Ні |
| Антибактеріальне просочення чохла | Ні |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Ні |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Вага матраца | 12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип чохла | Твк |
- Ціна: 2 185 ₴





