Корзина
308 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380 63 468-79-59
Контакты
"Шик"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380634687959
+380956569793
Вадим
УкраинаКиевская областьБелая Церковь

Бетонал МАКС ПРО, флакон 150 мл

 Бетонал МАКС ПРО, флакон 150 мл
  • Нет в наличии

90 грн.

 Бетонал МАКС ПРО, флакон 150 мл
90 грн.
Нет в наличии Бетонал МАКС ПРО, флакон 150 мл
+380634687959
  • +380956569793
+380634687959
  • +380956569793
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

БЕТОНАЛ МАКС ПРО ― высокоэффективный и надежный гербицид, который может похвастаться своим розширенным спектром действия и долгосрочным термином защиты от широколистных сорняков, а также некоторых злаковых сорняков на посевах сахарной свеклы. БЕТОНАЛ МАКС ПРО работает быстро и продуктивно, целенаправленно проникая через зеленые части в листья и корневую систему сорняка, к тому же, препарат способен легко перемещаться по всей площади растения, тем самым останавливая рост растения и его способность к размножению. БЕТОНАЛ МАКС ПРО ― уникальное и инновационное средство, которое способно уничтожить сорняки всего за одну-две недели после обычного опрыскивания. БЕТОНАЛ МАКС ПРО, это страж вашего урожая и спокойствия.

Бетанал® максПро® 150 мл (в упаковке 40 шт.)

Надійний гербіцид з розширеним спектром дії і тривалим періодом контролю однорічних широколистих та деяких злакових бур’янів у посівах цукрових буряків.

Діюча речовина:

фенмедифам, 60 г/л + десмедифам, 47 г/л + етофумезат, 75 г/л + ленацил (активатор), 27 г/л

Препаративна форма:

олійна дисперсія

Механізм дії:

Бетанал® максПро® швидко поглинається листками і частково — кореневою системою бур’янів. Препарат здатний вільно пересуватися всією рослиною завдяки низхідному і висхідному рухові поживних речовин. Ріст бур’янів і конкуренція їх з культурою припиняються впродовж декількох годин після обробки.

У перші дні листя уражених бур’янів деформується, візуально простежується зміна його кольору в бік знебарвлення (процес руйнування пігментів), розпочинається відмирання точок росту, а загибель відбувається впродовж 1–2 тижнів після обприскування залежно від погодних умов.

Властивості:

Бетанал® максПро® є унікальною інноваційною олійно-дисперсною формуляцією, створеною та запатентованою компанією «Байєр КропСайєнс» і отриманою завдяки удосконаленню ODesi-технології — Подвійної активації (Advanced Activation). Ця нова комбінація має часткову ґрунтову дію, містить у собі діючі речовини, які дисперговані у спеціальному носії похідних олії, прилипача та активатора. Під час розчинення у воді утворюється надзвичайно тонка активована дисперсія мікроскопічних комплексів діючих речовин з олією.
СЕЛЕКТИВНІСТЬ
Бетанал® максПро® поєднує високу гербіцидну ефективність діючих речовин, активатора та самої формуляції, завдяки чому розширюється спектр контролю бур’янів, та неперевершену селективність, яка ґрунтується на тому, що діючі речовини розкладаються в цукрових буряках через гідроліз, який відбувається у тканинах рослин в нічний час. При цьому в бур’янах, на які діє гербіцид, діючі речовини не розкладаються і, завдяки активатору та формуляції, мають здатність швидкого проникнення та блокування основних процесів у клітинах бур’янів, що спричинює неминучу загибель останніх.


СПЕКТР ДІЇ

Волошка синя Кропива жалка Портулак городній
Галінсога дрібноквіткова Курячі очка польові Ранникові
Геранієві Лобода біла Редька дика
Гірчак березковидний Лободові Роман польовий
Гірчак почечуйний Лутига розлога Ромашка лікарська
Гірчак шорсткий Мак дикий Ромашка непахуча
Гірчиця польва Незабудка польова Ромашка, види
Грицики звичайні Осот жовтий Рутка лікарська
Жовтозілля звичайне Осот рожевий Талабан польовий
Зірочник середній Паслін чорний Фіалкові
Кривоцвіт польовий Переліска однорічна Хрестоцвіті
Кропива глуха пурпурна Петрушка собача звичайна Череда трироздільна
Кропива глуха стеблообгортаюча Підмаренник чіпкий Щириця звичайна

ЗАСТОСУВАННЯ


Унікальністю Бетанал® максПро® є гнучке дозування, яке дає можливість відповідним чином регулювати і мінімізувати норми внесення препарату. Залежно від стадії розвитку бур’янів, умов росту рослин і способу обробки, норма внесення може становити від 1,25 л/га до 1,5 л/га за обробку.

Загальна максимальна норма використання впродовж сезону становить 4,0–4,5 л/га залежно від погодних умов, кількості і спектра та стадії розвитку бур’янів. Найефективнішою схемою захисту посівів цукрових буряків від бур’янів є триразове внесення в кількості 1,5 л/га за обробку.

Характеристики
Основные
Характер действия пестицидаИзбирательного  
Препаративная форма  Водная суспензия
Химический составНеорганические
Производитель  Bayer
Страна производительГермания
Информация для заказа
  • Цена: 90 грн.
Отзывы о товаре