
Корпус навісний монтажний МКН 4.4.2. Корпус із монтажною панеллю. Ящик металевий. Щит монтажний.
1 759 ₴
- Немає в наявності
- Код: 442
Корпус навісний монтажний МКН 4.4.2. Корпус із монтажною панеллю. Ящик металевий. Щит монтажний.
ІНШІ РОЗМІРИ І КОРПУСИ. ТИСНІТЬ СЮДИ.
На замовлення можливе виготовлення корпусу під Ваші розміри. Варіанти без люка, з люком зверху або двома люками. Замки метелики пластикові, металеві, ригельні. На виготовлення "під замовлення", час 2 тижні, передоплата 50%.
Корпус монтажний навісний, серії «МКН» являє собою універсальну суцільнозварну металоконструкцію для встановлення електрообладнання, систем керування, телекомунікацій. Розмір корпусу 400х400х200 мм (ВхШхГ). Корпуси серії «МКН» виготовляються зі сталі з порошковим покриттям завтовшки 1,2 мм. У корпусі встановлена суцільна монтажна панель завтовшки 1,5 мм.
Дверцята застібаються замком ЗШ-2 (пластиковий,ключ "метелик").
Кут відчинення дверей не менш ніж 120°. На корпусі та на дверях розташовані болти заземлення. У стандартному виготовленні корпусу серії «МКН» виготовляються з люком для підведення кабелів. Розмір люка 100х200мм. Корпус має ступінь захисту IP21. Під час комплектації ущільнювачем ступінь захисту становить IP54.
ВІДПРАВЛЯЄМО ТІЛЬКИ НОВОЮ ПОШТОЮ З ЧАСТКОВОЮ ПЕРЕДОПЛАТОЮ!!!
Телефонуйте або пишіть зараз, поки корпус є в наявності.
Тел. та Viber: +380683629099
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип продукції | Кліматична шафа |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип корпусу | Щит монтажний |
| Варіант установки | Настінно-підлоговий |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Товщина бічних стінок шафи | 1.2 мм |
| Товщина передньої двері шафи | 1.2 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Передні двері | З замком |
| Бічні стінки | Незнімні |
| Кут відкривання дверей | 120 град. |
| Введення кабелю | Через підставу шафи |
| Додаткові характеристики | |
| Знімна основа шафи | Ні |
| Колір шафи | Світло-сірий |
| Поставка шафи | В зібраному вигляді |
- Ціна: 1 759 ₴







