
Покривало євро. Пледик. Плед мікрофібра. Плед велсофт. Покривало на ліжко. Покривало мікрофібра. Плед 200х220 см.
1 132 ₴
- Готово до відправки
- Код: 166
Покривало євро. Пледик. Плед мікрофібра. Плед велсофт. Покривало на ліжко. Покривало мікрофібра. Плед 200х220 см.
ПОДИВІТЬСЯ ІНШІ ЗАБАРВЛЕННЯ. ТИСНІТЬ СЮДИ.
М'які, пухнасті пледи велсофт не дратують шкіру, гіпоалергенні, зберігають тепло, легко піддаються машинному пранні, швидко сохнуть і не розтягуються, і не дають усадку. Незважаючи на наявну ворсистість, поверхню пледа не схильна до виникнення катишек.
Велсофт - м'яке трикотажне полотно, має двосторонній ворс. Для його виробництва використовують тонку нитку поліестеру. Завдяки чому тканини вдало поєднуються легкість і міцність, м'якість і стійкість до зношування.
Надзвичайно ніжні і м'які пледи подарують вам тепло і затишок!
Телефонуйте або пишіть прямо зараз поки плед є в наявності.
Тел. і Viber +38068-362-90-99
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TAG |
| Тип за складом | Штучний |
| Матеріал | Велсофт |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Новий рік, Різдво |
| Ширина | 200 см |
| Довжина | 220 см |
| Щільність | 320 г/м2 |
| Бахрома | Немає |
| Подарункова упаковка | Так |
| Машинне прання | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Поліестер |
| Тип | Покривало |
| Склад | |
| Поліестер | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Евро |
| Плед | Покривало євро. Пледик. Плед мікрофібра. Плед велсофт. Покривало на ліжко. Покривало мікрофібра. Плед 200х220 див |
| Розміри | |
| Ширина покривала | 200 см |
| Довжина покривала | 220 см |
- Ціна: 1 132 ₴





