
Постільна білизна Вилюта (Viluta) сатин твіл сімейна. Постіль Вилюта сім'я. Комплекти постільної білизни.
2 400 ₴
- В наявності
- Код: 645
+380 (68) 362-90-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Постільна білизна Вилюта (Viluta) сатин твіл сімейна. Постіль Вилюта сім'я. Комплекти постільної білизни.

БЕЗПЕЧНО І ЕКОЛОГІЧНО.
Сатин твіл ― це один з популярних, красивих і натуральних видів тканини, який складається з 100% бавовни. Така тканина прекрасно пропускає повітря, тому багато хто називає її "дихаючої". Не викликає алергію.

ЗРУЧНО І ПРАКТИЧНО.
Тканина порадує вас своєю міцністю і довговічністю, а також чарівним блиском. Вона витримує велика кількість прань, швидко сохне і сильно не мнеться, тому доглядати за постільною білизною з сатин твилла зовсім не складно.

КОМФОРТНІСТЬ ДЛЯ СНУ.
Постільна білизна Вилюта сатин твилл на дотик гладка, приємна, шовковиста і дуже м'яке, що дозволяє забезпечити повноцінний і приємний сон.
Телефонуйте або пишіть прямо зараз поки комплект є в наявності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viluta |
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Сатин |
| Щільність | 130 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підковдра | 2 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сировини | Натуральне |
| Призначення | Для ліжка |
| Тип | Комплект білизни |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 143 см |
| Довжина підковдри | 210 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Рекомендації по догляду | Прати в режимі «Бавовна» при 40 °С. Перед пранням виверніть підодіяльник і наволочки на виворіт. Прасувати при середній температурі до 150 °С. Сушити при низькій температурі. Не відбілювати. |
| Комплектація | Наволочки: 70х70-2 шт. Підодіяльник: 143х210-2 шт. Простирадло: 220х240-1 шт. |
| Комплекти постільної білизни | Постільна білизна Вілюта (Viluta) сатин твіл сімейний. Постіль Вілюта сім'я. Комплекти постільної білизни. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴



