-30%

Постільна білизна Вілюта (Viluta) сатин підліткова. Комплекти постільної білизни. Постіль підліток.
2 042 ₴
1 429,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 805
+380 (68) 362-90-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Постільна білизна Вілюта (Viluta) сатин підліткова. Комплекти постільної білизни. Постіль підліток.

БЕЗПЕЧНО І ЕКОЛОГІЧНО.
Склад - 100% бавовна.
Не викликає алергію.

ЗРУЧНО І ПРАКТИЧНО.
Висока щільність матеріалу забезпечує комплектам постільної білизни довговічність та здатність витримувати численні прання. Білизна при цьому продовжує залишатися такою ж яскравою і привабливою, оскільки не линяє, не скочується і не сідає.

КОМФОРТНІСТЬ ДЛЯ СНУ.
Здоровий сон дитини, це запорука здоров'я і настрою на весь день. Дуже важливо, щоб наші діти були завжди задоволені і радісні. Адже вибір настрою залежить від Вас, шановні батьки! Дитяча постільна білизна Вилюта сатин, подарує Вашій дитині спокійний сон з посмішкою на обличчі.
Телефонуйте або пишіть прямо зараз поки комплект є в наявності.
Тел. і Viber: +380683629099
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viluta |
| Призначення | Для ліжка |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип тканини | Сатин |
| Тип сировини | Натуральне |
| Щільність | 125 ніт/см2 |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Рекомендації по догляду | Прати в режимі «Бавовна» при 40 °С. Перед пранням виверніть підодіяльник і наволочки на виворіт. Прасувати при середній температурі до 150 °С. Сушити при низькій температурі. Не відбілювати. |
| Комплектація | Підодіяльник - 143х210-1 шт. Простирадло — 150х214-1 шт Наволочка - 50х70-1 шт. |
| Дитяче постільна білизна | Постіль Вилюта підліток |
| Комплекти постільної білизни | Постільна білизна Вілюта (Viluta) сатин підліткова. Комплекти постільної білизни. Постіль підліток. |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 214 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 143 см |
| Довжина підковдри | 210 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 429,40 ₴






