
Постільна білизна Вилюта (Viluta) сатин твіл двоспальна. Постіль Вилюта двійка. Комплект постільної білизни
1 746 ₴
- Немає в наявності
- Код: 658
+380 (68) 362-90-99
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Постільна білизна Вилюта (Viluta) сатин твіл двоспальна. Постіль Вилюта двійка. Комплект постільної білизни

БЕЗПЕЧНО І ЕКОЛОГІЧНО.
Сатин твил ― это один из популярных, красивых и натуральных видов ткани, который состоит из 100% хлопка. Такая ткань прекрасно пропускает воздух, поэтому многие называют её "дышащей". Не вызывает аллергию.

УДОБНО И ПРАКТИЧНО.
Ткань порадует вас своей прочностью и долговечностью, а также очаровательным блеском. Она выдерживает большое количество стирок, быстро сохнет и сильно не сминается, поэтому ухаживать за постельным бельем из сатин твилла совсем не сложно.

КОМФОРТНОСТЬ ДЛЯ СНА.
Постільна білизна Вилюта сатин твилл на дотик гладка, приємна, шовковиста і дуже м'яке, що дозволяє забезпечити повноцінний і приємний сон.
Телефонуйте або пишіть прямо зараз поки комплект є в наявності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viluta |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Сатин |
| Щільність | 130 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сировини | Натуральне |
| Призначення | Для ліжка |
| Тип | Комплект білизни |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 175 см |
| Довжина підковдри | 210 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Рекомендації по догляду | Прати в режимі «Бавовна» при 40 °С. Перед пранням виверніть підодіяльник і наволочки на виворіт. Прасувати при середній температурі до 150 °С. Сушити при низькій температурі. Не відбілювати. |
| Комплектація | Наволочки: 70х70-2 шт. Підковдра: 175х210-1 шт. Простирадло: 200х220-1 шт. |
| Комплекти постільної білизни | Постільна білизна Вілюта (Viluta) сатин твіл двоспальна. Постіль Вілюта двошка. Комплект постільної білизни |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 746 ₴



