
Наматрацник-чохол 120х200 борт 24 см стьобаний на блискавці Твинтекс. Чохол на матрац. Наматрацники 120х200 сатин.
1 985 ₴
- Готово до відправки
- Код: 215386
Наматрацник-чохол 120х200 борт 24 см стьобаний на блискавці Твинтекс. Чохол на матрац. Наматрацники 120х200 сатин.

БЕЗПЕЧНО І ЕКОЛОГІЧНО.
Склад: шар зверху і знизу - сатин з простіжкою;
наповнювач – силіконізоване волокно.
Подібний тандем наділяє виріб рядом позитивних якостей, серед яких на першому місці – гіпоалергенність.

КОМФОРТНІСТЬ ДЛЯ СНУ.
Спеціальний склад забезпечує природну вентиляцію, так що виріб абсолютно не парить.

ЗАХИСТ І ЗБЕРЕЖЕННЯ:
-покриває матрац з усіх сторін;
-захист від пилових кліщів;
-підтримання виду "нового матраца";
-легко і якісно очищати, піддається машинному делікатному пранню.
Телефонуйте або пишіть прямо зараз поки наматрацник-чохол є в наявності.
Тел. і Viber: +380683629099
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DOTINEM |
| Тип | Наматрацник |
| Особливість виробу | Захисний |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Розмір | 120x200 |
| Наповнення виробу | антиалергенне силіконізованє волокно |
| Ступінь жорсткості | М'який |
| Тип кріплення до матрацу | замок-блискавка |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Наматрацник-чохол | Наматрацник-чохол 120х200 борт 24 см стьобаний на блискавці Твинтекс. Чохол на матрац. Наматрацники 120х200 сатин. |
| Висота наматрацника | 24 см |
| Матеріал чохла | |
| Сторона чохла 1 | бавовна |
| Сторона чохла 2 | бавовна |
| Додаткові характеристики | |
| Антистатичні властивості наматрацника | Ні |
| Антибактеріальне просочення чохла | Ні |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Ні |
| Вогнезахисне покриття чохла | Ні |
| Розміри наматрацника | |
| Довжина наматрацника | 200 см |
| Ширина наматрацника | 120 см |
- Ціна: 1 985 ₴





